Te ir darbs!

20131206161212 20131206 News

Rīgas 45.vidusskolas aicina darbā Direktora vietnieku administratīvi saimnieciskā darbā.

Prasības:

·         augtākā izglītība, par priekšrocību tiks uzskatīta augstākā pedagoģiskā izglītība;

·         pieredze līdzīgā darbā ne mazāka par diviem gadiem;

·         LR darba tiesisko attiecību reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana un prasme tos pielietot praktiskajā darbā;

·         prasme plānot un organizēt savu un komandas darbu, augsta darba kapacitāte;

·         elastīga pieeja problēmsituācijām un pārmaiņām, teicamas komunikācijas prasmes;

·         prasme izmantot informācijas tehnoloģijas;

·         valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Pienākumi:

·         plānot, organizēt un kontrolēt uzdoto darbu izpildi;

·         nodrošināt un organizēt saimnieciskos pakalpojumus skolas darba nodrošināšanai;

·         skolas saimnieciskā budžeta plānošana, izpildes kontrole;

·         skolas materiālo vērtību uzskaite, reģistrēšana, kontrole;

·         sadarboties ar Departamenta budžeta izpildes nodaļu, sagatavot elektroniskos rēķinus un kontrolēt to plūsmu Horizon Web sistēmā;

·         atbildēt par normatīvo aktu prasību ievērošanu;

·         pilnveidot savas profesionālās kompetences.

Piedāvājam:

·         iespēju strādāt dinamiskā vidē;

·         draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;

·         profesionālās pilnveidošanās iespējas;

·         sociālās garantijas.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 7.maijam lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi r45vs@riga.lv